До уваги громадськості!

Канівська районна державна адміністрація, з урахуванням пропозицій представників інститутів громадянського суспільства, продовжує процедуру створення ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Канівській районній державній адміністрації відповідно до порядку, передбаченого чинною редакцією Постанови КМУ 03.11.2010 від № 996.

З 25 вересня по 25 жовтня 2018 року (крім вихідних днів) за адресою: м.Канів, Будинок рад, вул. О.Кошового, 3, (2-й поверх, каб.18) проводитиметься прийом документів від представників інститутів громадянського суспільства для участі в ініціативній групі з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу громадської ради при Канівській районній державній адміністрації на 2018-2020 роки.

Необхідні документи:

1) заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, про делегування представника для участі в ініціативній групі на ім’я голови Канівської районної державної адміністрації Шелеста Дмитра Євгенійовича;

2) інформація про отримання інститутом громадянського суспільства, як володільцем бази персональних даних його членів, згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних.

Для отримання додаткової інформації, пов’язаної з процесом формування нового складу Громадської ради при Канівській районній державній адміністрації звертатись до головного спеціаліста з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації за телефоном (04736) 3-19-96.