До відома учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності інформація про суб’єктів, які надання послуг з психологічної реабілітації

ПрАТ  «Санаторій «Мошногір’я» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих  учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Біля гори Святослава, серед густого лісопарку, на відстані двох кілометрів від Дніпра, розміщений санаторій Мошногір'я. Санаторій Мошногір'я відомий своєю мінеральною водою, (яка за своїм хімічним складом близька водам Баден - Бадена та Аахена і являє собою аналог Миргородського типу води ( хлоридно - натрієво - кальцієва ).
В санаторії обладнаний кабінет спелеотерапії, де пацієнти дихають солотвинською сіллю.В санаторію велика лікувальна та лабораторно - дослідницька база.

Лікувальна база:
- інгаляторій
- бальнеолікування (ванни з мінеральною водою, кабінет гідротерапії, гідромасаж, сауна, плавальний басейн)
- грязелікування (для лікування використовується грязь "пелодекс")
- кабінет спелеотерапії (для лікування використовуються солотвинські солі)
- кабінет парафино-озокеритолікування
- бювет мінеральної води
- клініко-біохімічна лабораторія
- рентгенкабінет
- кабінет зондування і ендоскопії
- кабінет функціональної діагностики
- масажний кабінет
- кабінет лазеротерапії
- кабінет аромотерапії.
Санаторій розрахований на 500 відпочиваючих.
Санаторієм розроблені програми  психологічної реабілітації, якими  передбачено  надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних  та інших  матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Санаторій визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача  послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби. Заняття з психологами  складають не менше 40 годин рівномірно пртягом 18 календарних днів, та не більше 180 хвилин на день.

Відпочинок і лікування принесуть Вам багато радісних хвилин!!!!!