A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

До відома учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності інформація про суб’єктів, які надання послуг з психологічної реабілітації

Управління соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях» від 27 грудня 2017 року № 1057 в редакції Постанови КМ № 171 від 20.02.2019 ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» надав підтверджуючі документи щодо відповідності суб’єкта надання послуг вимогам  для включення його до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам антитерористичної операції. На підставі відповідних документів, наданих закладом, протоколом комісії від 28.03.2019 р. за № 3 прийнято рішення про включення ТОВ « Пансіонату « Ірбіс» до переліку суб’єктів надання послуг із психологічної реабілітації учасникам  антитерористичної операції.

Місцезнаходження ТОВ «Пансіонату «Ірбіс»: 75700 Херсонська область, м.Скадовськ, вул. Поповича, 1.

У ТОВ «Пансіонат «Ірбіс» послуги надаються кваліфікованими спеціалістами у відповідності до плану проведення заходів із психологічної реабілітації постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Повну інформацію можна отримати в управлінні соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації , вул. О.Кошового, 2  або  за телефоном (04736)32049.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора