До відома учасникам антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності інформація про суб’єктів, які надання послуг з психологічної реабілітації

ТОВ «Санаторій «Токарі» є безпосереднім надавачем послуг із психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції та постраждалих учасників Революції Гідності. Санаторій має багаторічний досвід надання лікувальних послуг за різними напрямками  санаторно-курортного лікування, в разі потреби, до наданих послуг із психологічної реабілітації, залучаються інші спеціалісти, зокрема соціальні педагоги, логопеди, психотерапевти, юрисконсульти.

Санаторієм розроблені програми  психологічної реабілітації, якими  передбачено  надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних  та інших  матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації. Санаторій визначає види послуг із психологічної реабілітації з урахуванням індивідуальних потреб отримувача послуг, визначених за результатами психологічної діагностики, проведеної фахівцем або фахівцями, в разі потреби. Заняття з психологами  складають не менше 40 годин рівномірно пртягом 18 календарних днів, та не більше 180 хвилин на день.

Санаторій розташований в мальовничому місці Лебединщини. М'який клімат сприяє ефективному оздоровленню і лікуванню завдяки мінеральному джерелу і місцевим торф'яним грязям а також різноманітності лікувальних процедур. Поєднання лікувальних методик активно сприяє одужанню людей, що мають захворювання урологічного і неврологічного профілю, периферійної нервової системи, органів руху і травлення, системи кровообігу, а також з порушеннями обміну речовин в організмі. Для проходження лікування і відновлення життєвих сил санаторій надає 232 двомісних комфортабельних напівлюкси. Упорядкована територія загальною площею 20,3 га схиляє до неспішних прогулянок, а басейн і сауна, більярдний та тренажерні зали призначені для того, щоб урізноманітнити дозвілля постояльців.

Відпочинок і лікування принесуть Вам багато радісних хвилин!!!!!