Фахівці управління провели семінар для бухгалтерів підприємств

01.11.2017 за сприянням Канівської райдержадміністрації, з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед платників щодо правильності заповнення звітності про суми нарахованої заробітної плати та єдиного соціального внеску, проведений семінар з суб’єктами господарювання району на тему “Дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці”.

Представники Канівського об’єднаного управління Пенсійного фонду Черкаської області Марина Козаренко та Любов Витвицька, представники Канівського відділення Черкаської ОДПІ та головний державний інспектор з питань праці управління Держпраці у Черкаській області взяли участь у зібранні.

Під час проведення семінару висвітлені питання  стосовно правильності заповнення звітності та надані роз’яснення стосовно оформлення трудових відносин, виплати легальної заробітної плати  та повідомлено  про відповідальність, яка настає у разі порушення чинного законодавства. Також були надані відповіді на питання, які виникають під час запровадження пенсійної реформи.

В семінарі взяли участь 42 суб’єкта господарювання району.