Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Важлива інформація! Оновлено порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації

9 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1150, якою внесено зміни до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128.Відтепер розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Мін’юсту здійснюватиметься постійно діючими колегіями, утвореними Мін’юстом та його територіальними органами. Новелою є те, що Мін’юсту надано можливість здійснювати розгляд скарги невідкладно без колегії у разі встановлення наявності очевидних порушень законодавства в рішеннях, діях або бездіяльності суб’єктів оскарження.

16:48 27.01.2020

Куди необхідно подавати скаргу у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу?

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України, його територіальних органів або до суду.

09:29 07.10.2019