Центральне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м. Київ)

Увага! Впровадження оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

З 05 по 16 серпня 2020 року відбуватиметься впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

15:00 27.07.2020

ПРО ПРОЦЕДУРУ НАДАННЯ КОНСУЛЬТАЦІЙ У РАМКАХ ПРОЄКТУ «НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ З ПИТАНЬ ВІДНОВЛЕННЯ ПЛАТОСПРОМОЖНОСТІ ФІЗИЧНИХ ОСІБ»

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація правників України» є найбільшою правничою спільнотою України. За підтримки Агентства США з міжнародного розвитку в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору», ГО «АПУ» у 2020 році розпочала реалізацію проекту «Надання безоплатних консультацій вразливим групам населення з питань відновлення платоспроможності фізичних осіб».

10:09 10.07.2020

Важлива інформація! Оновлено порядок розгляду скарг у сфері державної реєстрації

9 січня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року № 1150, якою внесено зміни до Порядку розгляду скарг у сфері державної реєстрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року № 1128.Відтепер розгляд скарг на рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єктів державної реєстрації, територіальних органів Мін’юсту здійснюватиметься постійно діючими колегіями, утвореними Мін’юстом та його територіальними органами. Новелою є те, що Мін’юсту надано можливість здійснювати розгляд скарги невідкладно без колегії у разі встановлення наявності очевидних порушень законодавства в рішеннях, діях або бездіяльності суб’єктів оскарження.

16:48 27.01.2020

Куди необхідно подавати скаргу у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу?

Рішення, дії або бездіяльність державного реєстратора, суб’єкта державної реєстрації прав можуть бути оскаржені до Міністерства юстиції України, його територіальних органів або до суду.

09:29 07.10.2019