Інформаційно-роз’яснювальні матеріали щодо протидії COVID-19

Як пацієнт може знизити навантаження на лікарів під час пандемії?

Навіть якщо ви не слідкуєте за статистикою захворюваності на COVID-19, сумні новини навряд чи залишились поза вашою увагою. Щоденні антирекорди свідчать про те, що лікарям стає працювати важче з кожним днем. І обов’язок кожної розсудливої відповідальної людини зробити все, що в її силах, аби полегшити життя лікарів. Тих, що працюють у складі медичних команд в опорних лікарнях. Тих, які приймають пацієнтів з хронічними хворобами, проводять планові та ургентні операції. А також тих, хто є вашими сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами.

11:08 21.10.2020

ПЛР-тестування: як та кому його проводять

Щодня у статтях про коронавірус черкащани бачать фразу “ПЛР-тестування” – полімеразної ланцюгової реакції. У чому полягає суть такого виду тестування, яка його відмінність від експрес-тестів? Розповідає керівниця управління охорони здоров’я Черкаської ОДА Лариса Кошова.

09:00 29.04.2020