Канівська ДПІ Черкаського управління ГУ ДПС у Черкаській області

Податкові порушення, які не звільняються від застосування штрафних санкцій

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу, що Законом України від 17.03.2020 № 533 – IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» (далі – Закон № 533) внесені зміни до Податкового кодексу України (далі- ПКУ) щодо тимчасового не застосування до платників податків штрафних санкцій з 1 березня по 31 травня 2020 року за порушення податкового законодавства.

12:52 06.04.2020

Деклараційна кампанія 2020: термін подання декларації про майновий стан і доходи за 2019 рік продовжено

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує мешканців Черкащини  про продовження до 1 липня 2020 року терміну подання річної податкової декларації про майновий стан і доходи за минулий рік.

12:49 06.04.2020

Отримати послуги кваліфікованого електронного підпису можливо не лише через податкову службу

Головне управління ДПС у Черкаській області, звертає увагу що отримати кваліфікований електронний підпис можна не лише через Акредитований центр сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної податкової служби!

11:06 01.04.2020

Призупинив діяльніть – повідом податкову!

Головне управління ДПС у Черкаській закликає підприємства середнього та великого бізнесу Черкащини на час проведення карантинних заходів у зв’зку з спалахом коронавірусної хвороби (COVID – 19) повідомляти податкову службу області щодо призупинення діяльності, яка  вплине на  значне зменшення сплати податків.

11:05 01.04.2020

Платникам податків Черкащини!

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків Черкащини про обмеження доступу до приміщень центрів обслуговування платників області (далі- ЦОП) у зв’язку зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19.

11:04 01.04.2020

Закликаємо щодо дистанційного формату спілкування з податківцями

Головне управління ДПС у Черкаській області закликає платників податків і мешканців Черкас та Черкаської області користуватись засобами електронного зв’язку та поштою. Інформуємо, що у зв’язку  зі спалахом та розповсюдженням коронавірусу COVID-19 та з метою попередження інфекції обмеженно доступ до приміщень центрів обслуговування платників області.

11:03 01.04.2020

Шановні платники податків Черкащини!!!

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує, що у зв’язку із запровадженням на території Черкаської області надзвичайної ситуації з 23 березня 2020 року зупинено роботу Центрів обслуговування платників області.

16:01 25.03.2020

Зустрічі для платників податків Черкащини з проблемних питань зупинення реєстрації податкових накладних

Головне управління ДПС у Черкаській області інформує платників податків, про проведення зустрічей щодо обговорення та вирішення проблемних питань, які виникають при здійсненні автоматизованого моніторингу відповідності податкової накладної/розрахунку коригування новим критеріям оцінки ступеня ризиків.

10:57 20.03.2020