A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Компенсація витрат на перевезення пільгових категорій населення

В 2018 році компенсація витрат на перевезення пільгових категорій населення на приміських автобусних маршрутах здійснюється за рахунок коштів районного бюджету, бюджетів сільських рад та об’єднаних територіальних громад. Через несвоєчасне надходження коштів за пільгове перевезення, в районі склалася критична ситуація щодо приміського автобусного пасажирського перевезення в загальному.

 

Станом на 1 жовтня 2018 року за перевезення пільгових категорій населення до районного бюджету надійшли кошти від Бобрицької, Григорівської, Козарівської, Конончанської, Курилівської, Литвинецької, Пекарівської, Пшеничницької, Таганчанської, Тростянецької, Чернишівської сільських рад.

Несвоєчасно та не в повному обсязі перераховують кошти за пільгове перевезення Степанецька та Ліплявська об’єднані територіальні громади.

 

Не перерахували жодної копійки за перевезення своїх пільговиків Межиріцька, Мельниківська, Прохорівська, Хмільнянська та Яблунівська сільські ради.

 

На даний час пільгове первезення на приміських автобусних маршрутах загального користування здійснюється в звичайному режимі:

- в пільгові дні (пятниця та неділя) право на пільговий проїзд мають: інваліди війни, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 і 2 категорії(серія А), діти з багатодітних сімей, реабілітовані громадяни, які стали інвалідами внаслідок репресій або є пенсіонерами, ветерани військової служби, ветерани органів внутрішніх справ, ветерани державної пожежної охорони, ветерани державної кримінально-виконавчої служби України, ветерани служби цивільного захисту, ветерани Держспецзв’язку України, інваліди, діти-інваліди та особи, які супроводжують інвалідів 1 групи або дітей-інвалідів(не більше одного супроводжуючого), батьки загиблого військовослужбовця, пенсіонери за віком;

- в середу мають право на пільговий проїзд: інваліди війни, учасники бойових дій, постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи 1 і 2 категорії(серія А), діти з багатодітних сімей.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора