Матеріальне та інше забезпечення

• Під час проходження зборів резервісти забезпечуються військовою формою одягу.

• Харчування резервістів у військових частинах під час виконання обов’язків служби у військовому резерві здійснюється у порядку та за нормами, встановленими Кабінетом Міністрів України.

• За резервістами, призваними на збори, зберігається на весь період зборів, уключаючи час проїзду до місця їх проведення і назад, місце роботи, займана посада та середній заробіток як на основній, так і на сумісних роботах.

• Зазначені особи не підлягають звільненню з роботи з ініціативи власника або вповноваженого ним органу незалежно від підпорядкування і форм власності з дня отримання повістки про призов і до повернення, крім випадків ліквідації установи, підприємства, організації тощо, де вони працювали.

• Резервістам, призваним на збори, за кожний день перебування на зборах з урахуванням часу перебування у дорозі від військового комісаріату до місця проведення зборів і назад виплачуються добові у розмірі визначеному у Кабінетом Міністрів.

• резервістам, які на день призову не працюють, на весь період зборів з урахуванням часу проїзду до місця їх проведення і назад військовими частинами, в яких вони проходять збори, виплачується грошове забезпечення в розмірі мінімальної заробітної плати

• Резервістам, які виконали програму підготовки, не вчиняли правопорушень, пов’язаних з проходженням служби у військовому резерві, виплачується одноразове грошове заохочення у таких розмірах на рік:

вищому офіцерському складу — 3100 грн.;
старшому офіцерському складу — 2800 грн.;
молодшому офіцерському складу — 2500 грн.;
прапорщикам, мічманам — 2200 грн.;
сержантам — 1900 грн.;
рядовому складу — 1600 грн.