На Черкащині відбудеться регіональний форум "Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад"

НА ЧЕРКАЩИНІ ВІДБУДЕТЬСЯ МАСШТАБНИЙ ФОРУМ, ЩО НАВЧИТЬ ГРОМАДИ ЗАЛУЧАТИ РЕСУРСИ ДЛЯ РОЗВИТКУ

ПРЕС-АНОНС

26 жовтня на Черкащині пройде регіональний форум «Залучення ресурсів для розвитку територіальних громад», організаторами  якого є Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Черкаський центр розвитку місцевого самоврядування (що діє за підтримки Програми U-Lead з Європою).

Ця масштабна подія збере у Черкасах до 200 представників територіальних громад, фахівців та експертів зі всієї України, що обговорять:

• можливості розвитку громад після їх об’єднання,
  • використання коштів міжнародних фінансових фондів та державних програм для реалізації розвиткових проектів у громадах,
  • актуальні тенденції залучення фінансування на реалізацію проектів розвитку громад.

Метою форуму є обмін досвідом, представлення найкращих практик щодо залучення ресурсів для реалізації проектів розвитку територіальних громад, підготовка проектних заявок.

Серед запрошених спікерів форуму:

голова Черкаської ОДА Юрій ТКАЧЕНКО, голова Черкаської обласної ради Олександр ВЕЛЬБІВЕЦЬ, Директор Департаменту регіонального розвитку Черкаської ОДА Роман КАРМАННІК, директор Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Сергій СЛИНЬКО, радник з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» Василь ФЕДЮК, голови об’єднаних територіальних громад, експерти із з питань регіонального розвитку.

Форум відбудеться 26 жовтня, о  09.00-17.00 у актовій залі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування,державних підприємств,установ і організацій (м.Черкаси, вул. Байди Вишневецького, 17, 2 поверх).

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/nnKN3K

Контактні особи: Гуськова Маргарита 37 74 01, 063 537 83 73,

Ковальська Олена 33 55 96, 067 994 05 18, Слинько Сергій 067 473 11 52

Програма регіонального форуму ТУТ.

Запрошуються всі зацікавлені представники ЗМІ.