Надання реабілітаційних послуг особам з інвалідністю

Постановою Кабінту Міністрів України від 31 січня 2007 року № 80 в редакції постанови Кабінету Міністрів України  від 26 липня 2018 року №587 затверджено Порядок надання окремим категоріям осіб послуг із комплексної реабілітації (абілітації). Цей Порядок визначає механізм надання особам з інвалідністю та/або дітям з інвалідністю, та/або дітям віком до трьох років, які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (з метою попередження інвалідності) (далі - отримувачі), послуг із комплексної реабілітації (абілітації). . Отримувачу надаються послуги із комплексної реабілітації (абілітації) в реабілітаційній установі, яка провадить діяльність відповідно до Закону України “Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні” та інших нормативно-правових актів у сфері реабілітації (абілітації).

про центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (далі-Положення). Відповідно до затвердженого Положення центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю (далі - Установа) - реабілітаційна установа, цільовим призначенням якої є здійснення комплексу реабілітаційних заходів, спрямованих на створення умов для всебічного розвитку осіб з інвалідністю, які досягли повноліття, та/або дітей з інвалідністю, та/або дітей віком до трьох років (включно), які належать до групи ризику щодо отримання інвалідності (далі - Особа), засвоєння ними знань, умінь, навичок, досягнення і збереження їхньої максимальної незалежності, фізичних, розумових, соціальних, професійних здібностей з метою максимальної реалізації особистого потенціалу.

Установа забезпечує тимчасове перебування та/або перебування в стаціонарному режимі Осіб на безоплатній основі. Реабілітаційні заходи (послуги) проводяться (надаються) виключно на підставі індивідуальних планів реабілітації Осіб, складених, зокрема, з метою реалізації індивідуальних програм реабілітації, із залученням до участі в цьому процесі Осіб і (за потреби) їхніх батьків або законних представників. Строк реабілітаційного процесу визначається реабілітаційною комісією після проведення відповідного обстеження Особи.  Реабілітаційні послуги надаються установами безоплатно

За більш детальною інформацією необхідно звертатись до управління  соціального захисту населення Канівської райдержадміністрації за адресою: м.Канів вул. О.Кошового, 2 тел.32049.