Відкрився «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради

Переглядів: 1598

У понеділок 03.09.2018 відбулось урочисте відкриття Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради. Центр функціонує з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини (далі — комплексна оцінка), надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Діяльність "Інклюзивно-ресурсного центру" здійснюється з урахуванням таких принципів, як повага та сприйняття індивідуальних особливостей дітей, дотримання інтересів дитини, недопущення дискримінації та порушення прав дитини, конфіденційність, доступність освітніх послуг з раннього віку, міжвідомча співпраця.

Тут завжди готові вам надати:

професійну співпрацю;

кваліфіковану підтримку;

креативність та творчий підхід до будь-яких питань;

готовність відкривати нові горизонти в ділових напрямках;

психологічну допомогу;

безкоштовні корекційно-розвиткові заняття з логопедом, дефектологом та психологом.

Адреса: вул. Героїв Небесної Сотні, 60,  м. Канів, Черкаська обл., 19003, тел/факс: 32384 , e-mail: irckaniv@gmail.com