A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Інформація про порядок функціонування телефону «гарячої лінії», та електронної поштової адреси в Канівському відділі Золотоніської місцевої прокуратури

Дата: 05.02.2018 08:29
Кількість переглядів: 501

Картинки по запросу гаряча лініяЗаконом України “Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції від 02.07.2015 за № 577-VIII внесено зміни та доповнення до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян».

Закон розширив шляхи надходження звернень до відповідних органів, уповноважених їх розглядати, за допомогою засобів телефонного та електронного зв’язку.

Запроваджено можливість подання громадянами усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, тобто через телефон «гарячі лінії», та надіслання звернень з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронні звернення).

В Канівському відділі Золотоніської місцевої прокуратури усні звернення приймаються за телефоном «гарячої лінії» - (04736) 3-20-03, електронні звернення необхідно надсилати на електронну адресу kaniv_prokuratura@ukr.net

Приймання звернень в Канівському відділі Золотоніської місцевої прокуратури у робочий час щодня, крім вихідних.

 

З повагою, Канівський відділ Золотоніської місцевої прокуратури!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора