В Будинку рад привітали військовослужбовців та волонтерів

Дата: 06.12.2017 08:33

5 грудня ц.р. в залі засідань Будинку рад відбулися урочистості з нагоди одразу двох свят – Міжнародного дня волонтерів та Дня захисника України.

В урочистому заході взяли участь представники районної та міської влади, військовослужбовці, волонтери, учасники АТО, працівники військового комісаріату, громадськість.

Присутніх привітали заступник міського голови Н.Матінова, перший заступник голови районної державної адміністрації Т.Жівотова, голова районної ради О.Лактіонов, військовий комісар Канівського ОМВК В.Орел та ін.. Також, військовослужбовців нагородили почесними грамотами, подяками та відзнаками Президента України «За участь в антитерористичній операції».

Слід зауважити, що не тільки військовослужбовці та волонтери отримали подяки цього дня. Військовий комісар передав особисту подяку із зони АТО голові Канівської РДА Дмитру Шелесту. «Зважаючи на значну допомогу в поліпшенні матеріально-технічного забезпечення, побутових умов та харчування підрозділів 53 ОМБР, висловлюємо Вам щиру вдячність. Щиро дякуємо за постійну підтримку, турботу і надію. Слава Україні!», - йшлося в тексті подяки.

Канівська РДА