A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

16 грудня відбудеться тренінг-інтенсив зі створення громадських проектів

Дата: 12.12.2017 08:42
Кількість переглядів: 563

Картинки по запросу київський діалог

АНОНС 

              ТРЕНІНГУ-ІНТЕНСИВУ ЗІ СТВОРЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ ПРОЕКТІВ 

Проект «Київський діалог» запрошує активних канівчан взяти участь в безкоштовному тренінгу «ІДЕЯ-ДІЯ-РЕЗУЛЬТАТ», який     відбудеться 16 грудня (субота) в  Каневі.Тренінг буде корисний для тих канівчан, які мають ідеї, як розвивати своє місто, але не знають, як їх втілити в життя та як знайти на це ресурси.   

Навчання проведуть відомі черкаські  громадські активісти, представники громадської організації "Промолодь" Дарина та Іван Подоляни  -  вони поділяться секретами перетворення ідей в успішні громадські проекти і якісні грантові заявки. 

Учасники тренінгу проаналізують проблеми Канева, придумають корисні для міста активності, навчаться перетворювати свої думки в проектну форму, дізнаються, як шукати ресурси та розвивати партнерства та повчаться піару громадських проектів. Після завершення тренінгу кожен учасник зможе оформити свої ідеї в проектну заявку та подати її на конкурс ідей міні-грантів проектів "Київський діалог" на 2018 рік. 

Час проведення тренінгу: з 10.00 до 17.00. Місце проведення буде повідомлено додатково. 

Участь в  ренінгу є безкоштовною. Організатори  забезпечують харчування учасників тренінгу та роздаткові матеріали. 

Для участі в тренінгу потрібно обов'язково зареєструватись в он-лайн формі за цим посиланням https://goo.gl/LXyfy5

Прийом заявок закінчується 14 грудня о 23.59. 

Організатори відберуть найбільш мотивованих учасників. Всі  відібрані учасники отримають підтвердження та програму заходу 15 грудня. 

Є питання? Звертайтесь до координаторки проекту "Київський діалог" в Черкаській області Тетяни Кавальчук  на пошту               cherkasy@kyiv-dialogue.org або в Фейсбук https://www.facebook.com/tetianakavalchuk             . 

Довідково: 

«Київський Діалог» був започаткований в 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». У жовтні 2014 року «Київський Діалог» відкрив представництва проекту в Харкові, Дніпрі, Одесі та Черкасах, а в травні 2017 року до проекту долучилися Львів, Миколаїв, Маріуполь та Слов’янськ.  

В пріоритетах на 2017-2019 роки є тема участі громадян у розвитку своїх міст. Наразі проект працює в близько 40 містах середньої величини у восьми цільових  регіонах України (в тому числі в Смілі, Каневі та Чигирині Черкаської області). Він надає містянам знання та навики щодо участі в суспільно-політичних процесах і контакти з українськими  та європейськими експертами в галузі  розвитку  демократії на місцевому  рівні. Ця діяльність покликана організувати та прискорити обмін досвідом в проведенні  демократичних реформ  на регіональному  рівні,  а  також  у  здійсненні громадського  контролю за органами влади. Окрім цього, проект надає підтримку молодим громадським активістам у реалізації власних ідей задля створення орієнтованих на громадян, наповнених життям громад. 

За анонсами подій проекту можна стежити на сторінці проекту в Фейсбук  https://www.facebook.com/kyiv.dialogue/?fref=ts 

                                                      
 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора