Популяризація України в світі

Дата: 21.12.2017 08:51

Картинки по запросу популяризація україни в світі

У рамках популяризації України в світі, Міністерство інформаційної політики України запустило 30 секундний-рекламний ролик про Україну в кабельній новинній сітці CNN.

CNN — одна з провідних телерадіокомпаній світу, яка була заснована у 1980 р. виключно як телевізійне агентство новин. Новини CNN передаються за допомогою сигналів 38 космічних супутників і доступні вони до перегляду більше 200 млн домогосподарств в 212 країнах і територіях світу.

Цей ролик з просування інтересів України у світі випускатиметься в ефір протягом 15-21 грудня. Це чудова можливість розказати світу про зміни, що відбуваються в Україні, про регіони та можливості для світового бізнесу.

При МІП створена Міжвідомча комісія з питань популяризації України, постановою КМУ від 7 червня 2017 року за № 467 в рамках реалізації Концепції популяризації України у світі та просування інтересів України у світовому інформаційному просторі, схваленої Урядом 11 жовтня 2016 року.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО