Онлайн-профорієнтація – нова послуга від служби зайнятості

Дата: 15.11.2018 08:57

Відтепер отримати послуги з профорієнтації можливо дистанційно у онлайн-форматі. Служба зайнятості запустила Платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

Всім бажаючим, хто потребує вибору або зміни професії, обрання свого кар’єрного шляху, визначення власних професійних інтересів, здібностей, психологічних схильностей, надається можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації у онлайн-форматі. Тестування допоможе виявити схильності та здібності до різних видів діяльності особам, які досягли 14-річного віку.

Для цього достатньо зв’язатись з профконсультантом центру зайнятості, заявити про своє бажання та отримати код доступу.

За детальнішою інформацією звертайтеся в Канівську міськрайонну філію Черкаського обласного центру зайнятості за адресою: м.Канів, вул.Шевченка, 49/1; тел. (04736) 3-21-03, 3-29-16.