Розпочалась кампанія з передплати журналу «Казна України»

Дата: 15.11.2018 09:00

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області повідомляє, що розпочалася передплатна кампанія на Всеукраїнський науково-практичний журнал «Казна України» на I півріччя 2019 року. Передплата здійснюється через відділення УДППЗ «Укрпошта», передплатний індекс – 37620 в каталозі видань ДП «Преса”на 2019 рік.

Канівське управління Державної казначейської служби України Черкаської області наголошує на важливості використання у роботі всіх установ бюджетної сфери важливої професійної інформації щодо державних фінансів, бухгалтерського обліку, консультацій фахівців органів Казначейства та провідних фінансистів України з питань казначейського обслуговування та взаємодії з органами Казначейства, що надається у Журналі. Тому вважаємо за доцільне оформити передплату на журнал з урахуванням вимог законодавства, що діють для установ бюджетної сфери.

Інформує: Канівське управління Державної казначейської служби України