МОН затвердило нові шкільні освітні програми

Дата: 02.05.2018 09:03

Картинки по запросу нові шкільні програмиМіністерство освіти і науки України затвердило нові типові освітні програми початкової (2-4 клас), базової (5-9 клас) та старшої школи (10-11 клас). Відповідні накази підписані Міністром освіти Лілією Гриневич.

Типові освітні програми початкової освіти, базової та старшої школи окреслюють рекомендовані підходи до планування й організації школами єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання.

Програми також визначають загальний обсяг навчального навантаження, орієнтовну тривалість і можливі взаємозв’язки окремих предметів, послідовність їх вивчення та очікувані результати навчання учнів.

Освітні програми початкової і базової школи будуть введені в дію з 2018/2019 навчального року. Освітні програми старшої школи вводитимуться у дію поетапно – впродовж двох наступних навчальних років.