A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Прийняті на місцях програми пришвидшать вирішення житлових питань атовців, – В. Коваль про пільгове кредитування

Дата: 12.12.2017 09:12
Кількість переглядів: 393

_DSC0684

Завдяки дії обласної програми забезпечення учасників АТО та членів їх родин житлом, 16 атовців Черкащини цього року придбали помешкання на умовах пільгового кредитування. На це з обласного та місцевих бюджетів спрямували більше 10 млн грн. Про це на колегії ОДА повідомив директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало. Він також зауважив, що нині на обліку перебуває близько півтори сотні родин учасників АТО. Всі вони мають право на отримання пільгового довготермінового кредиту.

На сьогодні програму прийняли у 17 районах з 20. Крім цього, прийнято 7 міських та одну сільську програми.

– Зважаючи на те, що зараз активно утворюються об’єднані територіальні громади, – наголосив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль, – їхні керівники, так само як і очільники районів та міст, мають приймати аналогічні програми. Це сприятиме швидшому вирішенню житлових питань атовців та їхніх родин. Загалом атовець отримує 20 % безповоротної підтримки за кредитом. Фактично людина бере кредит під 3 % річних у гривні та сплачує лише 80 % вартості житла. Якщо у родині бійця є діти, то також передбачено відсоток компенсації.

Зауважимо, для реалізації в регіонах обласної програми з обласного бюджету цьогоріч виділено 1,5 млн грн. Лише у містах Черкаси, Сміла, Умань, Канівському, Шполянському і Корсунь-Шевченківському районах передбачено кошти для фінансування зазначеної програми в сумі 12,7 млн грн.

Між тим, до структурних підрозділів соціального захисту населення РДА та МВК звернулося і 34 особи з сімей загиблих учасників АТО, а також безпосередньо бійців – інвалідів І – ІІ групи, які потребують поліпшення житлових умов щодо виплати грошової компенсації для придбання житла. Потреба в коштах становить на сьогодні 31,8 млн грн. На 1 грудня області було виділено 26,1 млн грн для виплати компенсації 31 родині.

Прес-служба Черкаської ОДА


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора