A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Отримання довідки про страховий стаж

Дата: 21.01.2019 09:13
Кількість переглядів: 891

Картинки по запросу увагаШановні керівники підприємств, установ та організацій! Переконливо!!!!! просимо звернути увагу ваших бухгалтерів та кадровиків стосовно можливості самостійного отримання довідок  ОК-5,ОК-7, дод. 9 в зв’язку із масовим  зверненням громадян до Канівського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Черкаській області.

На веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду України розпочав роботу КАБІНЕТ РОБОТОДАВЦЯ.

Відтепер роботодавці можуть самостійно отримувати електронні довідки про страховий стаж (Додаток 9) своїх працівників протягом п’яти хвилин від імені юридичної особи. Для цього потрібно увійти до кабінету через електронний цифровий підпис, вибрати «Запити на отримання електронних документів» та в меню обрати «Довідка про трудовий та страховий стаж». Потім слід заповнити новий запит на отримання документів даними свого співробітника, підписати дані страхувальника та відправити до Пенсійного фонду запит. Для отримання довідки потрібно перейти до розділу «Звернення» та вибрати останнє виконане завдання.

Також у кабінеті наявна можливість переглянути інформацію стосовно сплати єдиного соціального внеску, в тому числі щодо заборгованості підприємства з цього виду платежу до Фонду. Якщо є порушення прав працівників, у кабінеті відображається інформація, скільки застрахованих осіб із вини роботодавця не одержали зарахування певного періоду до страхового стажу.

Окрім того, у кабінеті містяться відомості щодо звітності по сплаті єдиного соціального внеску. Зокрема, роботодавець може бачити зауваження до його звітів та рекомендації щодо усунення неточностей.

За роз’ясненнями можна звертатись по тел. 3-14-23,3-13-44.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора