В області перепризначають субсидії на новий термін

961560

Органи соціального захисту населення Черкащини наразі здійснюють перепризначення субсидій для населення на новий термін. Йдеться про 134,5 тисяч родин-отримувачів субсидії області, каже директор Департаменту соціального захисту населення Руслан Чикало.

– Станом на кінець червня вже опрацювали 123,2 тисяч справ, – каже посадовець. – З них 17,7 тисячам сімей (13,2%) відмовили в призначенні субсидії. Зокрема 6,1 тисяч родин отримали відмову у зв’язку з наявною заборгованістю з оплати житлово-комунальних послуг. Відзначу, основними причинами відмови є відсутність доходів та несплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Разом з тим, відбувається призначення за новими зверненнями. Понад 8,3 тисячам таких сімей вже здійснили розрахунок.

– Враховуючи, що розрахунок субсидій проводиться на неопалювальний період та зростання доходів громадян, розмір субсидії для окремих сімей є нульовим, – додав Руслан Чикало. – Однак, у разі збільшення тарифів на комунальні послуги, таким родинам також автоматично перерахують розмір субсидій.