A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

Для дітей з особливими освітніми потребами облаштовано кімнату для занять ЛФК

Дата: 21.02.2019 16:18
Кількість переглядів: 1982

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Інклюзивно-ресурсний центр» Канівської районної ради (далі - Центр) віднедавна має оснащену всім необхідним кімнату для занять з лікувальної фізкультури (ЛФК).

У середу, 20 лютого, голова райдержадміністрації Дмитро Шелест прибув до Центру особисто оглянути облаштування кімнати та поспілкуватися з директоркою установи - Юлією Арсеєнко. За її словами: «Доступність якісної освіти є вагомою складовою та передумовою забезпечення прав та рівних можливостей у житті кожної дитини, проте найбільше цього потребують діти, які мають особливі освітні потреби. Тому сприяючи їхній якісній освіті, ми виконуємо основні положення Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

При більшості хвороб у дітей, лікувальна фізкультура (ЛФК) є найбільш значимим компонентом лікування, корекції та реабілітації. Наприклад, це відноситься таких хвороб, як гіпотрофія, рахіт, сколіоз, ДЦП та інших не менш поширених, в цих обставинах ЛФК нормалізує і покращує процеси обміну речовин, запобігає деформації опорно-рухового апарату, відставання в рості і розвитку як фізичному так і психологічному. Важливість ЛФК в дитячому віці також обумовлена тим, що тривале захворювання може призвести не тільки до відставання в рості і розвитку, але і до функціональних порушень. Вчасно розпочаті заняття лікувальною фізкультурою нададуть допомогу уникнути всіх цих неприємностей».

Для цих цілей, завдяки сприянню депутатів Канівської районної ради, представників ГО «Рідна Черкащина» та фінансовій допомозі спонсорів, кімнату лікувальної фізкультури Центру було обладнано сучасними тренажерами та різноманітними реабілітаційними інструментами на загальну суму 25 тис.грн.

   


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора