До уваги виборців!

Переглядів: 376

Картинки по запросу увага оголошенняПостановою Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893  встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни  виборчої адреси (ТЗМГ).

Кожен виборець, який 31 березня 2019 року буде знаходитись далеко від своєї виборчої дільниці, може тимчасово змінити місце голосування без зміни  виборчої адреси.

Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або у відділ ведення на території якого розташовується виборча дільниця найближча до місця перебування виборця у день голосування. При собі обов’язково потрібно мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України) та документи, які підтверджують необхідність такої зміни (довідка з місця роботи\навчання, довідка місцевої ради про фактичне місце проживання, договір про право власності на житло, санаторна путівка, тощо). Без документів, що підтверджують необхідність проведення таких змін виборцю буде відмовлено.

Для громадян України, місце реєстрації яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях, що в даний час проживають у нас в районі, досить пред’явити тільки паспорт.

Члени виборчих комісій, які в день виборів будуть працювати на виборчій дільниці, до якої їх виборча адреса не відноситься, подають заяву та копію посвідчення чинного члена виборчої комісії (оригінал пред’являється особисто) або копію рішення про утворення/зміни в складі ВК.

Якщо виборець вже отримав посвідчення, а потім передумав змінювати місце голосування і вирішив голосувати за місцем реєстрації, необхідно   повернути посвідчення у той відділ, який його видав. Інакше виборець залишиться у списках для голосування, відповідно до поданої заяви і проголосувати за місцем реєстрації не зможе.

Тимчасова зміна місця голосування забезпечує включення виборця до списку виборців тільки на одній виборчій дільниці по всій території України.

Після внесення відповідних змін, виборцю видається посвідчення про тимчасову зміну місця голосування встановленої форми, яке потрібно пред’явити членам дільничної виборчої комісії для отримання виборчого бюлетеня. Записи про вищевказаних громадян будуть розташовані в кінці списку виборців.

Заяви  приймаються  відділом  ведення  Державного  реєстру  виборців  до 24 березня 2019 року (включно).

Чекаємо вас у відділі ведення Державного реєстру виборців за адресою: м.Канів, вул.О.Кошового,3 (3-й поверх. каб.35). Контактний телефон 3-54-18.

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Канівської РДА