A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

«Черкащина відкрита до співпраці», – очільник області зустрівся з потенційними інвесторами

Дата: 30.08.2018 10:26
Кількість переглядів: 846

20180828_123524

Компанія «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» розглядає можливість інвестицій у власний проект у місті Черкаси. Про це йшлося під час зустрічі голови ОДА Юрія Ткаченка з представниками цієї компанії. У ній також узяло участь керівництво компанії «Фуджікура Аутомотів Європа» й обласного центру зайнятості.

Очільник області наголосив, що Черкащина відкрита до взаємовигідної співпраці з інвесторами. Нині тут працюють близько 250 підприємств із іноземними інвестиціями з 47 країн світу.

– Зі свого боку я гарантую доступність влади та прозорі правила ведення бізнесу, – сказав Юрій Ткаченко. – На регіональному рівні ми здійснюємо комплексну та системну підтримку інвестиційних проектів. Наша команда чітко розуміє, що інвестиції – це робочі місця та підвищення соціальних стандартів життя людей.

20180828_123406

Fujikura є міжнародною компанією. Вона заснована в 1885 році в Японії. На сьогодні має представництва по всьому світу. Компанія спеціалізується на виробництві електрообладнання, телекомунікаційних систем і автомобільних комплектувальних, зокрема для автомобільного концерну Volkswagen. В Україні вона представлена трьома заводами: у Львівській і Вінницькій областях.

– Це вже не перша наша комунікація з цією компанією, – зауважив голова Черкаської ОДА. – Мені приємно, що саме нашу область інвестор розглядає як пріоритетну для свого нового проекту. Наразі представники компанії вивчають наш ринок праці, тобто чи може він задовольнити її вимоги.

Нагадаємо, створення сприятливого бізнес-клімату на Черкащині є пріоритетом обласної влади.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора