A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Канівська Районна Державна Адміністрація
Черкаська область, Канівський район

В’ячеслав Кириленко ознайомився зі станом запровадження «Нової української школи» на Черкащині

Дата: 28.09.2018 10:44
Кількість переглядів: 1185

Віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко під час робочої поїздки на Черкащину перевірив старт реформи середньої освіти в області, зокрема запровадження концепції «Нова українська школа». Віце-прем’єр-міністр відвідав кілька навчальних закладів Черкащини. Урядовець оглянув  навчально-матеріальну базу інноваційної загальноосвітньої школи в селищі Пальміра Золотоніської районної ради –  сучасні кабінети математики, біології, хімії, фізики, клас LEGO.

 Також В’ячеслав Кириленко перевірив освітній простір гімназії ім. С. Д. Скляренка в місті Золотоноша Черкаської області, де  також  створено необхідні умови для навчання.

DSC_7690

У Черкасах  В’ячеслав Кириленко ознайомився з  освітнім простором гімназії №9 ім. О. М. Луценка.  Цей навчальний заклад також використовує   інноваційну базу для навчання –  інтерактивні  та інформаційні технології, набори робототехніки LEGO. В цій гімназії запроваджено роздільне  національно-патріотичне навчання (класи кадетів та паняночок – хлопці й дівчата  опановують навчальний матеріал окремо).

DSC_7753

Під час робочої поїздки у Черкасах В’ячеслав Кириленко провів нараду з освітянами щодо питань реформування загальної середньої освіти Черкащини. Йшлося про пріоритети Уряду щодо подальшого розвитку освітньої галузі. У нараді взяли участь представники Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України, управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації.

DSC_7808

Нагадаємо, у 2018 році на реалізацію проекту «Нова українська школа» для Черкаської області надано субвенцію з державного бюджету на загальну суму 43,6 млн грн. Першокласники усіх закладів загальної середньої освіти області забезпечені наборами LEGO Six bricks (Шість цеглинок), які безкоштовно розповсюджено у рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та The LEGO Foundation та у межах проекту «Сприяння освіті».


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора