В Канівський район завітав Святий Миколай!

Дата: 20.12.2018 10:54

День Святого Миколая – це своєрідний символ людської надії і віри у краще своє майбутнє. За народною легендою Святий Миколай є покровитель сиріт та обездолених дітей. Для дітей це свято завжди прикрашене щирими дитячими посмішками, адже у їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші й найфантастичніші дитячі мрії, добрі справи і задуми. А ще в цей день діти звикли отримувати найкращі для них подарунки, і ця добра традиція – приносити малюкам радість, – все більше входить у наше життя.

19 грудня в Канівському районі відсвяткували День Святого Миколая!

Із щирим привітаннями до дітей та їх опікунів, піклувальників звернулися перший заступник голови Канівської районної державної адміністрації Тетяна Павлівна Жівотова та начальник служби у справах дітей Канівської районної державної адміністрації Максим Іванович Соболь.

Для дітей працівниками КЗ «Районний будинок культури» Канівської районної ради було підготовлено святково - розважальну програму, під час якої кожна дитина отримала море позитивних емоцій та солодкі подарунки.

Подарунками на свято забезпечили наші благодійники, а саме: помічник-консультант народного депутата України Владислава Голуба, Олена Олександрівна Радченко та Сергій Михайлович Дубенець.

Служба у справах дітей Канівської районної державної адміністрації висловлює щиру вдячність Вам, за Вашу підтримку та допомогу, за солодкі подарунки для діток, за тепло ваших сердець та за небайдужість!!!

За інформацією служби у справах дітей Канівської РДА