ПЕРЕРАХУНОК СУБСИДІЇ

Дата: 03.10.2017 11:05

Чи роблять перерахунок субсидії при під­вищенні вартості комунальних послуг?

Відповідно до п.14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-кому­нальних послуг, перерахунок субсидії у межах установленого терміну її призначення здійсню­ється без звернення громадян у випадках:

• зміни цін і тарифів на послуги ЖКГ;
  • встановлення нової дати початку (закінчення) опалювального періоду;
  • встановлення Кабінетом Міністрів нового розміру частки витрат громадян на оплату житлово-ко­мунального господарства;
  • зміни соціальної норми житла та нормативів користування комунальними послугами;
  • проведення перерахунку розміру плати за житлово-комунальні послуги у разі їх ненадання чи надання не у повному обсязі.

Нещодавнє підвищення тарифів на гарячу і хо­лодну воду, опалення, газ і світло викличе збіль­шення кількості звернень громадян за компенса­цією в опалювальний сезон 2016-2017 рр.

У той же час через зростання цін на комунальні послуги зростуть і витрати на субсидії з держбюджету.

У зв'язку з цим процедура надання субсидії у 2017 році буде реформована.

Управління соціального захисту населення  Канівської РДА