СМС-інформування та довідки з QR-кодом, — Пенсійний фонд України запровадив нові сервіси

Переглядів: 860

11Пенсійний фонд України впровадив додаткові сервіси, які мають на меті спростити громадянам отримання інформації від органів Фонду. Це функція смс-інформування та можливість отримати довідку, достовірність якої підтверджується QR-кодом.

Скористатися даними сервісами можна зі свого кабінету на Веб-порталі електронних послуг Пенсійного фонду.

Завдяки сервісу смс-інформування пенсіонери можуть отримувати відомості щодо призначення чи перерахунку їхньої пенсії. А застраховані особи кожного місяця мають змогу отримувати інформацію щодо сплати за них страхових внесків та загальний розмір свого страхового стажу.

2-3Зі свого кабінету можна також отримати довідки про розмір сплачених внесків (форма ОК-5), витяг із Реєстру застрахованих осіб, довідку про розмір пенсії, не звертаючись до органів Фонду особисто. Достовірність таких довідок фахівці відповідних установ перевірятимуть через QR-код та спеціальний багатозначний номер під ним.

Про те, як налаштувати сервіс смс-інформування та замовити довідки через власний онлайн-кабінет, можна дізнатися з відеоінструкцій на офіційному веб-ресурсі Фонду у розділі Інструкції.

Будьте мобільними! Користуйтесь  новими сервісами Пенсійного Фонду України!

За інформацією Пенсійного Фонду України