Канівський район

Дата: 26.03.2018 12:22

Картинки по запросу канівський районКанівщина – живописна перлина України, відома своєю історією, пам’ятками та краєвидами, є свідком цілих культурних, історичних та геологічних епох. Саме тут зароджувалась трипільська культура, звідси бере початок козацтво і українська державність.

Канівський район - щедрий на мудрих господарів, умільців, талановитих митців, цього року відзначає своє 95-річчя.

За історичними даними, Канівський район має декілька календарних дат для відзначення дня свого утворення, але традиційно цією датою вважається 7 березня 1923 року, коли вперше утворився Канівський район шляхом об'єднання Курилівської і Пшеничниківської волостей у складі Корсунської округи.

Пізніше, а саме з 1932 року, район увійшов до складу новоствореної Київської області. Після утворення Черкаської області, згідно з Указом Президії Верховної Ради від 7 січня 1954 року, Канівський район введено до її складу.

У 1963 році Канівський район було розформовано, а населені пункти, які територіально належали до нього, відійшли до Корсунь-Шевченківського. 4 січня 1965 року Указом Президії Верховної Ради УРСР знову створюється Канівський район.