Відбудеться публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації

Дата: 18.03.2019 12:31

Картинки по запросу оголошення03 квітня 2019 року відбудеться публічний звіт голови Канівської районної державної адміністрації Дмитра Шелеста щодо підсумків соціально - економічного розвитку  району за 2018 рік.

Під час звіту буде представлена інформація про проведенні заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету  та інші питання щодо діяльності районної державної адміністрації у 2018 році.

Регламент заходу:

10:00 – 10:30 – презентація публічного виступу.

10:30 – 11:00 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадських рад при органах виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей і засобів масової інформації.

Місце проведення: м. Канів, вул. О.Кошового, 3, 1 поверх, зал засідань.

Інформацію про учасників просимо надати до 01 квітня 2019 року на електронну адресу:  inform.kaniv.rda@ukr.net