На Канівщині відбулися урочистості з нагоди 27-ї річниці незалежності України

Дата: 24.08.2018 12:45

У четвер, 23 серпня ц.р. в Канівському районному будинку культури відбулося районне свято з нагоди відзначення Дня державного прапора, 27-ї річниці незалежності України та 100-річчя відродження української державності.

Перед початком культурно-мистецького свята «Ти у серці моїм, Україно», районне керівництво, делегації запрошених гостей, голови сільських рад, оглянули виставку декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва і ознайомились з інформаційними матеріалами, присвяченими українській державності.

Урочиста частина заходу розпочалась з привітальних промов очільників району – голови Канівської райдержадміністрації Дмитра Шелеста та голови Канівської районної ради Олега Лактіонова.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, розвиток агропромислового комплексу, активну громадську позицію, патріотизм та з нагоди 27-ї річниці незалежності України, кращих представників району з різних галузей  нагородили почесними грамотами та вручили подяки райдержадміністрації та райради.

Також, депутата Канівської районної ради, активного громадського діяча М.Г. Фесенка привітали з присвоєнням звання «Почесного громадянина Канівщини».

Цього дня відзначили ще й обжинки – знакове хліборобське свято, що визначає закінчення робіт у полі. Право обмолотити останній сніп було надано господарям району.

Концертна програма була представлена творчими колективами району та районного будинку культури.

На завершення, всі охочі змогли поласувати смачним короваєм, приготованим з борошна нового урожаю.

Канівська РДА