Триває створення громадської ради при Черкаській ОДА

Дата: 09.01.2019 12:49

Похожее изображениеПредставників інститутів громадянського суспільства запрошують взяти участь в установчих зборах зі створення громадської ради при Черкаській облдержадміністрації.

04 січня 2019 року відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Черкаській обласній державній адміністрації.

Головою ініціативної групи обрано Богдана Гаркушу, члена правління громадської організації «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ СХІДНОГО ФРОНТУ».

Ініціативна група закликала активних представників громадських організацій подавати документи для участі в установчих зборах.

Для того, щоб стати делегатом установчих зборів щодо обрання нового складу громадської ради при ОДА, варто подати заяву та перелік необхідних документів, а саме: рішення інституту громадянського суспільства (ІГС) про делегування визначеного кандидата на обрання до складу громадської ради; біографічну довідку делегованого представника; копії документів про реєстрацію ІГС; згоду на обробку персональних даних; інформацію про результати діяльності ІГС протягом року (у разі, коли ІГС працює менше року, ? за період діяльності); відомості про місцезнаходження та контакти ІГС.

Зазначені папери слід подавати за адресою: 18001, м. Черкаси, бульвар Т.Г.Шевченка, 185, к. 150, понеділок-п’ятниця, з 09.00 до 18.00 год. з 08 січня до 08 лютого 2019 року.

Електронні копії документів направляються на адресу: mailto:ShulhaSO@minregion.gov.uakon2015@ukr.net (у повідомленні вказати: «Про кандидатуру до складу ГР»).

Установчі збори відбудуться 11 березня 2019 року.

Контактні дані: тел.: 37-31-31, Тетяна Миколаївна.

Детальні умови участі тут: http://ck-oda.gov.ua/hromadska-rada/