Голова райдержадміністрації відвідав с.Литвинець

Переглядів: 153

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів громадян керівництвом Канівської райдержадміністрації, сьогодні, 19 квітня, з метою вивчення і вирішення проблемних питань громади, Дмитро Шелест відвідав Литвинець. Також, цього дня з робочим візитом сюди прибув і голова районної ради Олег Лактіонов.

Користуючись нагодою, керівництво району спільно з сільським головою Г.Погрібною, директором Литвинецької ЗОШ Л.Басистою, працівниками сільської ради, спеціалістом райдержадміністрації, за участю депутата районної ради та постійного мецената Литвинецької громади В. Тертичного, провели виїзну виробничу нараду.

Про стан проведення ремонтних робіт в школі та облаштування пришкільної території, заплановані заходи для вирішення питання відведення стічної води біля будівлі закладу освіти, відновлення дорожнього покриття, звернення громадян, були основними питаннями, які обговорили присутні під час наради.

Також, Ганна Миколаївна поінформувала, що наразі продовжується відновлення благоустрою території села, упорядкування місць поховань, пам’ятників, облаштування алеї Героїв біля школи.

Під час обговорення порушених питань, Дмитро Євгенійович надав вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, які потребують детальнішого вивчення, голова райдержадміністрації взяв під особистий контроль.

Канівська РДА