Відбувся виїзний прийом громадян в с.Хмільна

Переглядів: 196

Сьогодні, 14 вересня, відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації, голова Канівської РДА Дмитро Шелест провів виїзний прийом громадян в Хмільнянській сільській раді.

Крім жителів с.Хмільна, на прийом до голови РДА прибули також мешканці сіл Михайлівка та Пекарі. Здебільшого, це були батьки школярів, які звернулись до очільника району з проханням вирішити питання довезення дітей до школи, а саме – посприяти у зміні розкладу руху шкільного автобусу.

Інші питання, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці. Деякі з них взяті під особистий контроль голови районної державної адміністрації. По всім питанням були надані відповідні доручення.

Окрім безпосереднього прийому громадян, очільник району відвідав школу, дитячий садок, оглянув матеріально-технічну базу закладів та поспілкувався з освітянами, щодо проблемних питань, які потребують нагального вирішення.

Канівська РДА