2 вересня - День підприємця України

Дата: 31.08.2018 14:02

У першу неділю вересня відзначається День підприємця України. Воно було встановлене Указом Президента 5 жовтня 1998 року. Мета свята — підкреслити важливість підприємницької діяльності у розвитку економіки країни та демократії.

Правом ведення підприємницької діяльності в Україні має кожен громадянин. Це закріплено нормами Конституції країни. Крім того, роботу підприємців України регламентують кілька законів. Це, зокрема, закон «Про підприємництво», закон «Про підприємства», закон «Про господарські товариства». Вони визначають головні правові та економічні правила здійснення підприємницької діяльності.

Привітання голови Канівської районної державної адміністрації з нагоди Дня підприємця.

Шановні підприємці Канівщини, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята!

Ваша повсякденна наполеглива праця та активна громадянська позиція, високий професіоналізм та ініціативність дають нові поштовхи для розвитку підприємництва, можливість вирішувати найактуальніші соціально-економічні проблеми району.

Саме підприємці активно розвивають приватний сектор економіки, створюють додаткові робочі місця, реалізовують нові бізнес-проекти, забезпечуючи надійне підґрунтя для добробуту громадян.

З нагоди відзначення Дня підприємця, бажаю Вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, щедрої долі. Зростання та розвитку вашому бізнесу, вдалих угод та надійних партнерів.

З повагою

Голова Канівської РДА                                                                                                                                         Д. Шелест