Очільник району привітав колективи з Днем державної служби

Дата: 23.06.2018 14:04

Сьогодні, 23 червня, в залі засідань Будинку рад відбувся традиційний урочистий захід з нагоди Дня державної служби України.

Державних службовців району з нагоди професійного свята привітав голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест. У своїй промові, керівник району зауважив, що на державних службовців покладена велика відповідальність, адже вони забезпечують практичне виконання функцій і завдань держави в органах і установах, та подякував всім за роботу.

Крім того, кращим державним службовцям за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значний внесок у справу розбудови інституту державності та з нагоди Дня державної служби були вручені грамоти.

Завершився урочистий захід виступом народного аматорського колективу «Зорецвіт».

Канівська РДА