Канівська Районна Державна Адміністрація
Канівський район, Черкаська область

Триває загальнонаціональний просвітницький проект Міністерства юстиції України «Я маю право!»

Переглядів: 243

Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової  допомоги інформує, що з  7 червня 2017 року Міністерство юстиції разом із партнерами з Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine дали старт всеукраїнському проекту «Я МАЮ ПРАВО!», завдання якого забезпечити українців інформацією про права, які гарантовані їм Конституцією і законами України, навчити ці права реалізовувати та захищати. Важливо, що проект передбачає механізми покарання тих чиновників, які грубо порушуватимуть права українців.

Проект «Я МАЮ ПРАВО!» - це інтерактивний проект, який буде залучати до участі місцеві громади, відповідні громадські організації і цільові групи.

Стратегічним завданням довгострокової національної програми «Я МАЮ ПРАВО!» є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громад захищати свої права.

Цього року в рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню щодо захисту прав громадян за трьома напрямками:

  • права громадян у сфері правосуддя;
  • захист права власності;
  • формування вмінь протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах.

Реалізація проекту відбуватиметься шляхом об’єднання зусиль та інфраструктури Уряду, органів Міністерства юстиції, центрів та бюро з надання безоплатної правової допомоги, також міжнародних партнерів та інших зацікавлених сторін.

Більш детальнішу інформацію про проект “Я маю право!» можна отримати в Золотоніському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги за адресами:

Золотоніський місцевий центр з надання безоплатної  вторинної правової допомоги

м. Золотоноша, вул. Новоселівська, 1, офіс 17

Канівське бюро правової допомоги

м. Канів, вул. Шевченка, 6

Драбівське бюро правової допомоги

смт. Драбів, вул.Шевченка, 11

Чорнобаївське бюро правової допомоги

смт. Чорнобай, вул. Центральна, 211

« повернутися до списку новин