ПІСНЯ МОВ ЖИТТЯ

Переглядів: 221

17 березня в смт Драбові відбулося обласне фольклорне свято «Стежками наших родоводів», на якому гідно представили Канівщину учасники народного аматорського вокально-хорового колективу «Зорецвіт» Канівського районного Будинку культури, родинний дует Смілянських - Галини та Івана.

Дует подружжя Смілянських - лауреат міжнародного  фестивалю козацької творчості «Богдановими шляхами», дипломант Всеукраїнського міжрегіонального фестивалю української патріотичної та козацької пісні «А ми за волю…» ім. М.Моцика, нагороджений Грамотою за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва Черкащини, популяризацію сімейних цінностей та участь в обласному фольклорному святі «Стежками наших родоводів».

Понад 40 років Галина Петрівна і Іван Олексійович є викладачами Канівського коледжу культури та мистецтв. За цей час вивчили, виховали та випустили цілу плеяду митців, що понесли українську культуру в маси, а також виховали у любові до музики і пісні своїх дітей, своє продовження - Юрія та Альону.

Дует Галини та Івана Смілянських завжди зачаровує слухачів своїм злагодженим, мелодійним, задушевним, щирим виконанням пісень. В Їхньому співі відчувається подружня і пісенна гармонія, що є прикладом для людей різних поколінь – живуть, як співають, і співають, як живуть. І так 49 років спільного життя… От і на сцені Драбівського Будинку культури звучала у їхньому виконанні пісня (записана від батька Галини – Мельниченка Петра Андрійовича) «Ой з – за гори, гори» та українська народна пісня «Чар – зілля», самобутня і мало знана.

Виступ дуету мав успіх і відгук у серцях слухачів. Галина Петрівна та Іван Олексійович почули також багато теплих, вдячних слів від своїх колишніх вихованців – гостей і учасників фольклорного дійства.

- Спасибі вам, дорогі колеги, за талант кохати і талант співати, яким ви щедро обдаровуєте своїх вдячних слухачів!

Керівник народного вокально – хорового колективу «Зорецвіт» Н. Апонасевич