На кого призначається субсидія?

Переглядів: 173

Картинки по запросу ce,cblszПри оформленні субсидії у Декларації про доходи в розділі «склад сім'ї» заявник повинен вказати осіб, які зареєстровані, але не проживають за місцем реєстрації. Зокрема, треба написати: «зареєстровані, але не проживають». Також у Заяві необхідно підкреслити «прошу розглянути мою заяву на комісії». До заяви додається з сільської ради акт обстеження матеріально-побутових умов проживання фактично проживаючих осіб та довідка про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб.

Після опрацювання таких заяв працівниками управління соціального захисту населення справи розглядаються на Комісії районної державної адміністрації по питанню надання пільг, субсидій та допомог окремим категоріям громадян.

Комісія приймає рішення: призначити субсидію, скажімо, не на п'ятьох чоловік, а на трьох. Дане рішення Комісії є обов'язковим до виконання житлово-комунальними підприємствами. Тобто, послуги нараховуються не на п'ятьох прописаних, а на трьох реальних жителів.

Управління соціального захисту населення Канівської РДА