Очільник області привітав черкащан із головними святами країни

Переглядів: 598

_DSC0854Урочистості з нагоди Дня Прапора та Дня Незалежності України тривають на Черкащині. В обласному центрі церемонія підняття синьо-жовтого стяга відбулася зранку на Соборній площі.

Під час урочистостей очільник області вручив до свят державні та обласні відзнаки працівникам різних галузей, а також військовослужбовцям.

– У ці хвилини наші мужні воїни відстоюють незалежність нашої України, – наголосив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Борються за те, щоб наш прапор майорів скрізь: від Сходу до Заходу, від Півдня до Півночі. Слава нашим героям! Як сказав Президент України, армія боронить українську землю, мова боронить українське серце, церква боронить українську душу. І вперше ми відзначаємо ці свята з вірою, що наша держава нарешті матиме Єдину Помісну Православну Українську Церкву. Саме це довершить утвердження незалежності нашої України. Тільки в єдності ми матимемо майбутнє, до якого прагнули українці в усі часи.

Нагадаємо, з нагоди державних свят в області проведуть низку патріотичних заходів. На цей час особовий склад поліції переведений на посилений варіант несення служби.

_DSC0815_DSC0940

_DSC0833_DSC0793