В школах району відбулося свято останнього дзвоника

Переглядів: 217

У четвер, 31 травня ц.р. в освітніх закладах Канівського району відбулися урочисті лінійки, присвячені закінченню навчального року.

Свято останнього дзвоника в школах району відвідали також представники органів влади та місцевого самоврядування.

Так, голова Канівської районної державної адміністрації Дмитро Шелест прибув на святкову лінійку в Таганчанську ЗОШ, а його перший заступник Тетяна Жівотова в цей час побувала в Межиріцькій школі.

Виступаючи перед присутніми, директор Таганчанської школи Сергій Гарбуз, підвів підсумки 2017-2018 навчального року, привітав учнів із закінченням навчального процесу та кращим з них за досягнення в навчанні та спорті вручив грамоти, похвальні листи та медалі.

До слова були запрошені також Дмитро Шелест та сільський голова Олександр Пождема. Очільник району привітав школярів з початком літніх канікул та побажав успіху у складанні іспитів випускникам закладу.

Крім того, голова райдержадміністрації вручив дипломи учням та подяки відділу освіти, молоді та спорту педагогам, за підготовку учнів-переможців та учасників районного та обласного етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Канівська РДА