Голова райдержадміністрації відвідав освітні заклади району

Переглядів: 1139

В рамках проведення виїзних прийомів громадян, у четвер 06 вересня ц.р., Дмитро Шелест відвідав Конончанський та Хмільнянський навчально-виховні комплекси, поспілкувався з директорами шкіл.

В Конончанському НВК очільник району оглянув облаштування їдальні та навчальні кабінети. Минулого року за цільові кошти державного фонду соціально-економічного розвитку та співфінансування з районного бюджету, за сприяння народного депутата В.Голуба, для школярів закладу були придбані комплекти меблів, телевізор, мультимедійний комплекс. Побував голова райдержадміністрації і у новій спортивній кімнаті, облаштування якої розпочали влітку цього року. Необхідно зауважити, що до цього часу учні Конончанського НВК не мали окремого приміщення чи кімнати для занять спортом та дозвілля. Лише після звернення до Владислава Голуба це питання було вирішене. Приміщення було повністю переобладнане та оновлене - замінені двері, вікна, зроблене освітлення. Нині тут вже встановлено тенісний стіл та спортивне обладнання. Як зауважив керівник району, завдяки співпраці райдержадміністрації з народним депутатом вдалося вирішити не тільки дану проблему, а й постійно вирішувати інші питання соціально-економічного розвитку району, зокрема і в галузі освіти.

Як повідомила директор школи Ольга Яківна Ковальська, наступним кроком стане облаштування тренажерного майданчика, на який цьогоріч були направлені кошти з державного бюджету.

У Хмільнянському НВК Дмитро Шелест перевірив готовність закладу до опалювального сезону – оглянув котельню та нещодавно встановлений твердопаливний котел.

Канівська РДА