Цієї п’ятниці відбудеться засідання штабу з протидії аграрному рейдерству

Переглядів: 193

Для забезпечення захисту прав аграріїв Черкащини від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю та швидкого реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їхнього майна, діє обласний оперативний штаб з протидії аграрному рейдерству під головуванням першого заступника голови Черкаської ОДА Віталія Коваля.

До складу штабу входять представники нацполіції, Держгеокадастру, управлінь облдержадміністрації, територіального управління юстиції, громадських організацій тощо.

– Штаб створено для того, щоб оперативно і професійно допомагати аграріям у вирішенні тієї чи іншої ситуації щодо рейдерських захоплень, тому раджу всім, хто стикається з такими проблемами чи хоче їх попередити, звертатися до нас та приходити на засідання, – наголосив начальник Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Олександр Свіренюк.

Чергове засідання оперативного штабу відбудеться в п’ятницю, 25 травня, об 11.00 у приміщенні Черкаської ОДА за адресою: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, каб. № 340.

Запрошуються громадяни, землевласники, землекористувачі, громадські організації, засоби масової інформації!
Номер телефону для довідки: (0472) 33-00-27.

Прес-служба Головного територіального управління юстиції у Черкаській області