Переглядів: 138

Картинки по запросу погода ожеледицяУ Каневі сьогодні ясно, температура повітря на 14 годину -8,4 ºC, вітер західного напрямку 2 м/сек.

Середня висота снігового покриву становить 37 см, промерзання грунту 20 см, товщина льоду в районі метеостанції 14-16 см.

Локальний антициклон над центральною Україною продовжує утримувати на Канівщині морозну та безхмарну погоду. Ще завтра, внаслідок інтенсивного радіаційного вихолоджування при слабкому вітрі, у нічні години збережуться морози , вдень вони послабляться. Надалі атмосфера почне поступово перебудовуватися на західний атмосферний процес, що обіцяє загальне послаблення морозів та збільшення хмарності.

На завтра на Канівчан очікує безхмарна погода. На дорогах ожеледиця. Вітер змінний, 3-8 м/сек. Температура повітря вночі -13..-18º, вдень -5..-10º.

До уваги рибалок! Лід на річках і водосховищах ще тонкий, вкритий снігом, який приховує небезпечні місця з ополонками! Виходити на такий лід вкрай небезпечно!