Обираємо лікарів

Переглядів: 114

Похожее изображениеЗ квітня цього року з лікарями Комунального закладу «Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Канівської районної ради кожному мешканцю міста Канева,  Канівського району та ОТГ  необхідно підписати  декларацію на медичне обслуговування. Для цього: зверніться у медзаклад, з собою потрібно мати паспорт, податковий номер і мобільний телефон. Якщо ви підписуєте декларацію з педіатром чи сімейним лікарем для дитини, то візьміть також свідоцтво про народження дитини.

Центр та його підрозділи вже підключені до системи «Електронне здоров’я», в яку внесуть Ваші дані та контактний телефон.

Декларація укладається в електронній формі. Щоб пересвідчитись, що її підписує реальна людина і унеможливити будь-які спроби шахрайства, введено підтвердження за допомогою СМС-коду, який надходить на номер Вашого мобільного телефону. Так, після введення даних пацієнт отримує СМС з кодом на вказаний номер телефону, який лікар вводить у систему «Електронне здоров‘я» для підтвердження.

Якщо у вас немає мобільного, в медзакладі сфотографують чи відсканують оригінали ваших документів, щоб долучити їх до декларації в електронній системі. Далі із системи «Електронне здоров‘я» роздрукують 2 примірники декларацій, які Ви підпишете, один із примірників залишається у вас, інший – у медзакладу.

Отже, Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря, якого можна обрати з наведених ТУТ.

Графік роботи Закладу: з понеділка по п'ятницю з 8-00 до 20-00, субота: з 8-00 до 14-00. Телефон для довідок 3-43-37.