Питання розвитку Ліплявської громади обговорили на сесії сільської ради

Переглядів: 458

Днями, голова Канівської райдержадміністрації Д.Шелест спільно з народним депутатом України В.Голубом та головою Черкаської обласної ради О.Вельбівцем, взяли участь в засіданні позачергової сесії сільської ради в нещодавно утвореній Ліплявській ОТГ.

На пленарному засіданні розглянули найважливіші питання розвитку громади, зокрема, про бюджет та розвиток соціальної сфери Ліплявської ОТГ, проведення інвентаризації земель, що не були передані в користування, передачу земельних ділянок у комунальну власність, про надання згоди на виділення земельних ділянок в приватну власність та затвердили ряд сільських програм.

На завершення, учасники сесії обговорили пріоритетні напрямки роботи та визначили першочергові питання, які необхідно вирішити на етапі становлення Ліплявської громади для її подальшого успішного розвитку. До слова були запрошені Владислав Голуб та Олександр Вельбівець, які розповіли про етапи та досвід становлення громад інших районів. Також, проаналізувавши дохідну та видаткову частини сільського бюджету на 2018 рік, очільник обласної ради зазначив, що планові надходження до бюджету дають надію на успішний розвиток громади, треба тільки грамотно їх збалансувати.

Канівська РДА (фото Ліплявська ОТГ)