Інформаційне повідомлення

Переглядів: 146

Картинки по запросу реорганізація нбуНаціональний банк України повідомляє, що у рамках реформування регіональної мережі, з 01 січня 2018 року припиняється доставка кореспонденції відділеннями ПАТ "Укрпошта", адресованої Національному банку України (НБУ), за адресою: вул. Остафія Дашковича, 23, м. Черкаси, 18002.

Для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, соціального забезпечення, судів та правоохоронних органів, юридичних та фізичних осіб (у т.ч. пенсіонерів та колишніх працівників НБУ) Черкаського регіону, листування з питань, що належать до компетенції НБУ, здійснюватиметься за поштовою адресою юридичної особи: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601.

Видача довідок про офіційний обмінний курс гривні до іноземних валют, банківських металів і ціни на дорогоцінні метали в брухті та приймання декларацій про валютні цінності, доходи і майно, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, суб'єктів підприємницької діяльності Черкаської області та м. Черкаси, здійснюватиметься у м. Києві за адресою: пл.Контрактова, 2-б, 2 під'їзд, телефон: (044) 230-17-69 (адреса для листування вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601).