До Міжнародного дня захисту дітей відбулося районне дитяче свято

Переглядів: 285

Сьогодні, 1 червня в с. Литвинець відбулося  районне свято в рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей, яке зібрало чимало вихованців освітніх закладів Канівського району.

Програма районного свята складалася з культурно-мистецьких та розважальних заходів для дітей. Святкування розпочалося з флешмобу біля Литвинецького СБК. Потім відбулася урочиста частина заходу.

Голова Канівської райдержадміністрації Дмитро Шелест, голова сільської ради Галина Погрібна, помічник-консультант народного депутата України В.Голуба - Олена Радченко, очільник Канівського міськрайонного осередку РПЛ Олександр Корнієнко, привітали малечу зі святом та початком літніх канікул.

Переможцям та учасникам різноманітних районних та обласних конкурсів, начальник відділу освіти, молоді та спорту Анна Бабенко вручила грамоти і подяки, а Олена Радченко передала цінні подарунки від Владислава Голуба.

Представники районних дитячих творчих колективів підготували для присутніх цікаву та насичену концертну програму.

Свято продовжилось вже на свіжому повітрі. Тут кожен мав змогу знайти розвагу на свій смак – дитячі гірки, батут чи катання верхи. На завершення, всі охочі скуштували смачної каші та поласували морозивом, яким пригостили представники РПЛ.

Канівська РДА